Název Falešný asistent na křídlech parlamentu
Autor Klára A. Samková, Lukáš Kohout
Vydavatel Vydavatelství BLINKR
Jazyk česky
Délka textu 320 kB
178 přepočtených stran*
9 obrázků 
 
Cena 66,00 Kč


ukázka
Mobipocket
Pro čtení si instalujte Mobipocket.

Stručný popis

Příběh Lukáše Kohouta, vydaný jako knižní publikace v roce 2006, sepsala advokátka Klára A. Samková na základě skutečných událostí s významnou pomocí „hrdiny samotného“.

Anotace

Příběh Lukáše Kohouta, vydaný jako knižní publikace v roce 2006, sepsala advokátka Klára A. Samková na základě skutečných událostí s významnou pomocí „hrdiny samotného“. Je to největší politicko-kriminální mystifikace českých dějin po roce 1989.
Pozoruhodná je především tím, že se skutečně odehrála tak, jak v knize stojí. Dvacetiletý kluk z Varnsdorfu, absolvent základní zvláštní školy a vyučený kuchař-číšník, tahal za nos český parlament, ministerské úředníky a jiné vážené hodnostáře, v prostorách poslanecké sněmovny a nejvyšších státních úřadů se pohyboval s přirozeností veverky v lázeňském parku, cestoval letadly po celém světě, zvládl vykonávat oficiální diplomatické návštěvy, jezdil s modrým majáčkem a dobře se bavil. Brusel, Paříž, Thajsko, Maledivy, Jižní Amerika, Jižní Afrika, i s kamarády,… žádný problém.
Nakonec jednou „spadla klec“.
Tento příběh by si zasloužil ještě jedno další literární zpracování v duchu Jirotkova Saturnina a v tenoru známého výroku „Mistr a jeho dílo? Hle – mistr sám!“
Zatím ho vydavatelství BLINKR v roce 2014 oživuje v elektronické podobě tak, jak vyšlo původně knižně.
 

 
* přibližný počet stran v tištěné knize rozměru 14x20 cm odvozený z počtů znakůElektronické knihy nejsou vázané na čtecí zařízení. Obsah e-knihy je kódovaný a není určen k převádění na jiné typy souborů.

© Warbler | Kontakt | Web admin