Název 6000 miliard
Autor Jan Váchal
Vydavatel Warbler s.r.o.
Jazyk česky
Délka textu 407 kB
226 přepočtených stran*
 
 
Cena 99,00 Kč


ukázka
Mobipocket
Pro čtení si instalujte Mobipocket.

Stručný popis

Povídková knížka, která si s nadhledem bere na mušku řadu ufologických evergreenů.

Anotace

Bohatý sci-fi jídelníček nabízí mimo jiné drtivé problémy Marťanů, zmlsanou umělou inteligenci, poznávací výlet k černým dírám, předčasně sebevědomé vesmírné piráty, setsakra netradiční řešení ekologické zátěže, megadivokou jízdu napříč vesmírem, vymknutý pseudovědecký experiment, téměř dokonalého blázna v temelínském reaktoru, proklatě hlubokou vanu, narozeniny v zahradě a dovolenou na střeše, panický strach ze zdrcující invaze herců, nečekaně osudové kruhy v obilí a nebo třeba odhalené supertajné tajemství bájné Atlantidy skorohrabětem Monte Christem.
Z výše uvedeného vyplývá, že přečtením této knihy získáte sadu atypických odpovědí na otázky, které lidstvo vždy zajímaly. Skutečným efektem četby pak bude vytvoření mnoha nových mozkových spojení, jež vám otevřou nečekané pohledy na vaši realitu, jak současnou, tak paralelní. Získáte totiž cenná ponaučení o vesmíru, mimozemšťanech a lidstvu, a to v situacích, které teprve nastanou. A když ne, tak se alespoň dobře pobavíte.
 

Tištěná publikace

 
* přibližný počet stran v tištěné knize rozměru 14x20 cm odvozený z počtů znakůElektronické knihy nejsou vázané na čtecí zařízení. Obsah e-knihy je kódovaný a není určen k převádění na jiné typy souborů.

© Warbler | Kontakt | Web admin