Název TITANIC 2022
Autor Jan Váchal
Vydavatel Warbler s.r.o.
Jazyk česky
Délka textu 444 kB
247 přepočtených stran*
 
 
Cena 92,00 Kč


ukázka
Mobipocket
Pro čtení si instalujte Mobipocket.

Stručný popis

Detektivní thriller Titanic 2022 souběžně vypráví dva dramatické příběhy odehrávající se na palubě Titaniku: první na původním v roce 1912, druhý pak v roce 2022 na jeho věrné kopii...

Anotace

Detektivní thriller Titanic 2022 souběžně vypráví hned dva napínavé kriminální příběhy odehrávající se na palubě Titaniků. První z nich se odehrává na původním Titaniku v roce 1912, kde je ve hře nejen velké množství ukrytých peněz pašovaných na lodi do USA, ale jako bonus i množství lehce dostupných šperků lodní smetánky. Jen po nich sáhnout. Druhý příběh se odehrává po sto deseti letech v roce 2022, kdy na moře vyplouvá věrná kopie této lodi. Zájem je obrovský a ne každý má čisté úmysly. Loď se svojí legendou se tak jeví jako tučná kořist a tudíž nepřekvapí, že součástí zločinných plánů je i znovu potopení lodi.
Kromě dávného tajemství spojuje oba zločiny i neukojitelná touha po moci a bohatství, která ve své bezohlednosti nabývá až nelidských rozměrů. Otázkou je, kolik podob zlo vlastně může mít, než narazí na dno.
 

Tištěná publikace

 
* přibližný počet stran v tištěné knize rozměru 14x20 cm odvozený z počtů znakůElektronické knihy nejsou vázané na čtecí zařízení. Obsah e-knihy je kódovaný a není určen k převádění na jiné typy souborů.

© Warbler | Kontakt | Web admin