Název Bessy
Autor Jan Váchal
Vydavatel Warbler s.r.o.
Jazyk česky
Délka textu 729 kB
405 přepočtených stran*
 
 
Cena 75,00 Kč


ukázka
Mobipocket
Pro čtení si instalujte Mobipocket.

Stručný popis

Děj románu se odehrává v atraktivním prostředí módy. Vždycky ovšem nejde jen o módní trendy.

Anotace

Román poutavým způsobem vypráví příběh Bessy, úspěšné a ambiciózní módní návrhářky ze San Francisca. Bessy má úspěšnou firmu, skvělé přátele a úspěch ve všem co udělá. Má vše, po čem touží. Tedy skoro všechno. K úplné spokojenosti jí chybí už jen vytoužený potomek. Jenže věc má malý zádrhel. Bessy sice dítě moc a moc chce, ale partnera, či dokonce manžela, rozhodně ne. Tento zdánlivě těžko řešitelný rébus není ovšem pro schopnou manažerku nijak velký problém. Na netradiční a kreativní řešení je totiž ze svého byznysu zvyklá.
 
O autorovi: Jan Váchal se narodil v roce 1960 v Praze. Zprvu se věnoval pouze drobnějším prózám. Jeho prvotinou byl román Bessy. V roce 2008 si založil vlastní nakladatelství PENROUS ( www.penrous.cz ) ve kterém vydává svoje knížky. V roce 2008 to byl úsměvný román „Jak nedočíst Viewegha“, o rok později sbírka humoristických sci-fi povídek „6000 miliard“ a v roce 2011 detektivka „Titanic 2022“. V roce 2010 napsal divadelní komedii „Madam Colombová zasahuje“.
 

 
* přibližný počet stran v tištěné knize rozměru 14x20 cm odvozený z počtů znakůElektronické knihy nejsou vázané na čtecí zařízení. Obsah e-knihy je kódovaný a není určen k převádění na jiné typy souborů.

© Warbler | Kontakt | Web admin