Název Jak nedočíst Viewegha
aneb nečekaný boj o nechtěnou knihu
Autor Jan Váchal
Vydavatel Warbler s.r.o.
Jazyk česky
Délka textu 447 kB
248 přepočtených stran*
 
 
Cena 88,00 Kč


ukázka
Mobipocket
Pro čtení si instalujte Mobipocket.

Stručný popis

Hlavní hrdinka románu Karen je mladá, vzdělaná, emancipovaná třicátnice, pracující v jedné pražské účetní firmě. Zrovna právě nyní nemusí řešit žádné osobní dilema, krizi identity ani životní zlom. Jen svůj život.

Anotace

Hlavní hrdinka románu Karen je mladá, vzdělaná, emancipovaná třicátnice, pracující v jedné pražské účetní firmě. Zrovna právě nyní nemusí řešit žádné osobní dilema, krizi identity ani životní zlom. Jen svůj život. A ten zvládá. Ovšem na roztočení kolotoče bizarních událostí stačí kolikrát jen úplná prkotina. V tomto případě kniha, navíc koupená víceméně z nouze. Jenže stačí jeden docela malý dobrý skutek a půjčená kniha se stává doslova a do písmene nedostižnou. Z nechtěného dítěte je rázem prestižní záležitost. Nezbývá než zahájit její stíhání, což nutně znamená přepnout svoje emoce na maximum. A horská dráha, kde radost střídá vztek, žal apatii a smutek euforii, už nejde zastavit.
A věřte, že Karen není z těch, které ustoupí.
Jak to ustát, zvládnout, přežít, a jak nedočíst Viewegha se dozvíte, když spolu s ní prožijete čtyři týdny jejího života.
Román je úsměvné čtení i o tom, že Slunéčko sexytečné může být rovněž Ostrojazyčnicí, jak odolat puncovanému chlípníkovi, kdo to jsou rytíři hranatého stolu, proč neuspěl baron Krach und Bankrot, za jakých okolností se vám může dobrá nálada odstěhovat do Humpolce, ale především - jak nedočíst Viewegha.
 

Tištěná publikace

 
* přibližný počet stran v tištěné knize rozměru 14x20 cm odvozený z počtů znakůElektronické knihy nejsou vázané na čtecí zařízení. Obsah e-knihy je kódovaný a není určen k převádění na jiné typy souborů.

© Warbler | Kontakt | Web admin