Název Láska a fantazie na Kukaččích ostrovech
Autor Vácha Masů
Překladatel Dana Kazdová
Vydavatel WESMA Publishers
Jazyk česky
Délka textu 262 kB
146 přepočtených stran*
 
 
Cena 69,00 Kč


ukázka
Mobipocket
Pro čtení si instalujte Mobipocket.

Stručný popis

Láska a fantazie na Kukaččích ostrovech je román o dobrodružství a romantice v jižním Pacifiku. Tento příběh je současně humorý a vážný a přináší mnohá překvapení.

Anotace

Láska a fantazie na Kukaččích ostrovech je román o dobrodružství a romantice v jižním Pacifiku. Loď vezoucí skupinu turistů k plážím se převrátila v náhlé bouři. Zdá se, že se zachránili pouze dva lidé. Hugh a Roberta se ocitli na opuštěném ostrově. Museli si vytvořit podmínky pro život bez vymožeností civilizace.
O něco později našli na pláži dívku, která také přežila nehodu. Zjistili, že nejsou na ostrově a tak se společně vydali na cestu do civilizace. Po několikadenním pochodu dorazili do vesnice, kde domorodci mluví primitivní angličtinou. Byli velmi přátelští a Hugh s nimi vyrazil na rybářskou výpravu. Mezitím se ženy dozvěděli o zkratce do města a rozhodli se odejít.
Hugh je velice zklamán, ale rozhodne se poznat život v tomto izolovaném regionu. Přišel do městečka s klášterní školou pro osiřelé dívky. Byl přijat jako učitel. Mezi studentkami potkal velmi mladou dívku, dívku svých snů a matka představená souhlasila s jejich sňatkem. Hugh myslel, že se zde usadil, ale jeho štěstí netrvalo dlouho.
Po návratu do moderního světa potkává Hamsu, který jej vtáhne do dalších dobrodružství. Jejich příběh se dotýká mnoha jiných lidí a jejich vztahů.
Tento příběh je současně humorý a vážný a přináší mnohá překvapení.
 

 
* přibližný počet stran v tištěné knize rozměru 14x20 cm odvozený z počtů znakůElektronické knihy nejsou vázané na čtecí zařízení. Obsah e-knihy je kódovaný a není určen k převádění na jiné typy souborů.

© Warbler | Kontakt | Web admin